Главная → Я дуже люблю салати з куркою

Я дуже люблю салати з куркою


Я дуже люблю салати з куркою. Для нашої сім'ї — це вельми вигідна штука: варю я курку або смажу, грудинка незмінно залишається — її ніхто не їсть. Ось тоді мені на допомогу і приходять перевірені часом рецептики салатів; я навіть не можу приблизно перерахувати їх кількість. Але я продовжую шукати нові, тому що завжди цікаво спробувати щось несподіване.

Отже, нам знадобиться філе курки, один качан зеленого салату, один цибулю-порей, один апельсин, одне яблуко, волоські горіхи, 100 г оливкової олії, дві столові ложки оцту, по одній чайній ложці солі, цукру і перцю.

Для приготування салату нам потрібні тільки якісні, безпечні продукти. Якщо є можливість дістати натуральні продукти з ферми — це буде ідеальним варіантом; але в місті важко купити сільські продукти. Їх можна знайти в Мережі на сайті eco-produkt.ru, наприклад.

Отже, відварене куряче філе нарізаємо невеликими шматочками. Салат гарненько моєму, обтрушують від води, нарізаємо вузькими смужками. Цибуля порей ріжемо кільцями, яблуко і м'якоть апельсина — шматочками. Все перемішуємо. З оливкової олії, солі, перцю, оцту готуємо заправку і перемішуємо з м'ясом і овочами.

Салат викладаємо в миску, посипаємо волоськими горіхами. Я дуже люблю салати з куркою