Главная → Низка свят не

Низка свят не


Низка свят не переривається; ще недавно ми гадали, як оформити новорічний святковий стіл, а сьогодні вже будуємо плани на 8 Березня. І це не кажучи про днях народженнях, річниці весіль, хрестин, іменинах … У кожної господині — свій ритуал і свої правила, свої фірмові страви і свої принципи організації застіль. Але іноді хочеться щось змінити, спробувати щось несподіване. Так чому не зараз?

По-перше, необхідно заздалегідь продумати меню, виходячи з кількості гостей. Безглуздо намагатися розділити одну запечену курку на десять чоловік; а ось індичка — це інша справа! Різноманітність салатів завжди відволікає апетит і увагу гостей від головного гарячого блюда, особливо, якщо ці салати — на м'ясній основі. Якщо в якості основного блюда ви вибрали запечене м'ясо — салати повинні бути овочевими, рибними, курячими; якщо запечену птицю — овочеві та м'ясні.

Ситний гарнір до гарячого страви — хороша можливість заощадити. Рис і картопля — відмінний вибір в цьому випадку. Можна відібрати дрібний картоплю, відварити в мундирі, очистити, а потім укласти на деко до запікати м'яса або птиці. Рис, приготовлений, як для плову, просочений маслом, пишний і ароматний, стане справжньою прикрасою вашого святкового меню.

Враховуйте смаки та переконання ваших гостей; зазвичай і новорічне застілля, і застілля на 8 Березня випадають на час православного посту. Включіть в меню на всяк випадок пісні салати і солодощі, запечені, мариновані та свіжі фрукти і овочі, страви з грибів — раптом хтось з ваших гостей не їсть скоромного.

Низка свят не

І, звичайно, ваш урочистий стіл треба відповідним чином оформити. Прикрасити святковий стіл у відповідності з правилами зовсім не так складно, але, в крайньому випадку, можна придумати і свої правила — хто заважає?

Не варто перевантажувати стіл порожній посудом; краще поставити поряд маленький столик сервіровки, і тримати необхідне там. Скатертина для урочистих випадків — гладка або з витисненим малюнком, необов'язково біла, але обов'язково — світла.

Квіти, безумовно, прикраса столу; але вони займають місце, а високий букет заважає гостям бачити один одного. Краще поставити букет з квітами у вітальні на видне місце, але не на святковий стіл.

І приготуйте на всяк випадок додаткові столові прилади — раптом хтось нежданий загляне до вас на вогник?