Главная → Фруктовий салат в моєму

Фруктовий салат в моєму


Фруктовий салат в моєму розумінні нерозривно пов'язаний з яблкамі і цитрусовими; сьогоднішній рецепт в цьому сенсі цілком виправдав мої очікування — в ньому є і яблука, і цитрусові, але, крім того, сухофрукти — неоціненне джерело мікроелементів.

Для приготування фруктового салату нам знадобиться 150 г чорносливу без кісточок, стакан звичайного чорного чаю, 150 г сушених фініків, 150 г інжиру, два яблука, сік двох лимонів, сік одного апельсина, дві столові ложки десертного вина, дві столові ложки цукрового піску, 150 г мигдалю.

У сезон замість яблук можна взяти дві міцні хурми міцних сортів — адже користь хурми відома всім, і вона нітрохи не менше, ніж від яблук.

Чорнослив моєму холодною водою, заливаємо гарячим чаєм, додаємо столову ложку вина, залишаємо на ніч. Яблука миємо, обсушуємо, розрізаємо на чотири частини, видаляємо серцевину, нарізаємо на дольки.

Фініки зрізаємо з кісточок, інжир на різати шматочки, всі фрукти і чорнослив перемішуємо. Мінадль обсмажуємо без масла. Готуємо заливку: змішуємо лимонний і апельсиновий соки, вино, розчиняємо в цій суміші цукровий пісок. Заливаємо фрукти і ставимо в холодильник на кілька годин.

Салат розкладаємо в порційні вазочки або креманки, посипаємо нарубаним мигдалем.