Главная → Сьогодні ми будемо смажити

Сьогодні ми будемо смажити

Сьогодні ми будемо смажити хек — рибку некапризну, неделікатесную і цілком доступну. Постараємося облагородити її смак за допомогою підручних засобів, і отримаємо цілком гідне блюдо, яким не соромно і перед гостями похвалитися.

Наші інгредієнти самі що ні на є робітничо-селянські: хек, сіль, перець, прованські трави, борошно. Оскільки хек — це риба, яка не вимагає чищення, перед приготуванням її досить ретельно вимити і вийняти нутрощі.

Рибу порізати на порційні шматки, посолити, поперчити, посипати прованськими травами. Якщо ви не пам'ятаєте, то натякну: це суміш трав, в яку входять розмарин, базилік, чебрець (чебрець), шавлія, м'ята перцева, чабер садовий, материнка, майоран. Можна просто взяти кожну травичку окремо, якщо є під рукою. Я от, приміром, материнку не дуже люблю і обходжуся без неї.

Тепер треба обваляти рибу в борошні і обсмажити на добре розігрітій сковороді на рослинному маслі спочатку з одного боку, а потім з іншого.

Сьогодні ми будемо смажити

Готову рибку викладаємо на блюдо — і вуаля! Гарнірувати можна відварною картоплею або гречкою — особисто я віддаю перевагу картопля, але гречка корисніше.

Якщо захочете довершити картину — приготуйте салат з грибами, і у вас вийде відмінний святковий стіл в піст — До прикладу, на Благовіщення або в вербну неділю, коли можна їсти рибу і рослинне масло.