Главная → Огіркова і полунична

Огіркова і полунична


Огіркова і полунична маска, огірковий лосьйон — це нормально, цим нікого не здивуєш. Вітамінізіруя нас зсередини, багато фрукти, ягоди та овочі прекрасно виконують цю благородну функцію, діючи зовні. Чому ж ми з таким задоволенням використовуємо "смачну", "їстівну" косметику? Чи тільки тому, що хочемо заощадити?

Обліпивши особа огірковими шкурками і дожовуючи все те, що після очищення від огірка залишилося, поміркуємо над цим питанням.

Багато маски для росту волосся, маски для обличчя і тіла, скраби — все це ми успішно можемо приготувати з "кулінарних" складових, не виходячи з кухні.

Огіркова і полунична

Ось, до прикладу — зволожуючі креми. Вони найчастіше робляться на основі вазеліну, одержуваного з нафти. Шкіра в результаті застосування таких кремів виявляється ізольованою не тільки від зовнішнього середовища, але і від корисних речовин, які входять до складу крему. І скільки реклама ні кричить про всяких диво-добавках: золоті, перловому порошку, плацентарної витяжці — перш ніж слухати, треба подумати.

Золото — антисептик, це так. Але воно не вступає ні в які реакції. І що від нього за толк? Перловий порошок за своїм складом нітрохи не відрізняється від звичайної крейди. Плацентарна витяжка розпадається на складові вкрай швидко, тому що дуже нестійка.

Ну і чи є сенс платити за ці диво-засоби? Ось чудовий рецепт зволожуючого крему — виключно з їстівних компонентів: розітріть з жовтком 100 г нежирних вершків, столову ложку меду, чайну ложку лимонного соку і чайну ложку коньяку. Крем наноситься ватним тампоном на очищену шкіру обличчя, і володіє, крім зволожуючого, ще й омолоджує властивістю!

А від улюбленого лякала всіх дамських журналів — целюліту — допоможуть обгортання з яблучним оцтом (розчинити навпіл з водою) з декількома краплями олії лимона або м'яти!