Главная → Так уже повелося —- з

Так уже повелося —- з


Так уже повелося — з давніх часів з весною до нас приходить свято світлого Христового Воскресіння. Торжество перемоги життя над смертю, добра над злом. До зустрічі цього свята кожна родина готується з особливим трепетом — прибираючи свій будинок, прикрашаючи і готуючи на стіл найкращі кулінарні шедеври.

Ось і мені хочеться поділитися з вами своєю пасхальної композицією. Головний атрибут в ній, звичайно ж, барвисті крашанки. Але яйця не прості, а солодкі, зроблені з бісквітного тіста. В якості вісника весни тут виступає легкокрила метелик — символ краси і вишуканості.

Ця солодка пасхальна композиція припаде до душі, перш за все дітям. Але думаю, і всім вам вона зігріє душу. Багато страв до Великодня можна готувати разом з дітьми — наприклад, спекти смачний паску, або ватрушки. Дітям робота на кухні доставляє велику радість, особливо — перед святом.

Щоб створити таку їстівну листівку вам знадобиться: два яйця, три столові ложки цукру, три столові ложки борошна (з гіркою) вищого гатунку, харчові барвники. Для випікання метелики — силіконова формочка. Для прикраси яєць я використовувала готові великодні присипки.

Так уже повелося - з

Яйця виливаємо в ємність і починаємо збивати за допомогою міксера. Збиваємо до збільшення в об'ємі приблизно в три рази.

Після чого починаємо поступово вводити цукор, невеликими порціями і продовжуємо збивати. Зупиняємо процес після отримання маси густої сметани. Мені для цього потрібно приблизно 10 хвилин. При цьому обов'язково перевірте, чи весь цукор розчинився. Його не повинно залишатися на дні ємності.

Зупиняємо міксер і відкладаємо його в сторону, він нам більше не знадобиться. Далі всі дії будемо проводити виключно вручну. У готову яєчно-цукрову масу потроху підсипаємо муку і обережно перемішуємо. Я роблю це за допомогою вилочки рухами знизу вгору. В результаті отримуємо ось таке легке повітряне тісто.

Тепер справа за випічкою. Випікати будемо в духовій шафі (духовці) попередньо розігрітій до 200 градусів. За допомогою ложки наповнюємо силіконову формочку тестом, але не до самого краю (верху) так як воно обов'язково підніметься. Форму яєць висаджуємо прямо на аркуш за допомогою столової ложки. Робіть це на деякій відстані. І лист, і силіконову формочку потрібно попередньо змастити вершковим маслом.

Випікатися наші шедеври будуть досить швидко. Яйця будуть готові вже через 4-5 хвилин, а метелик приблизно через 10 хвилин.

Краще якщо ви викладете їх (яйця і метелика) на різні поверхні, щоб не порушувати час випікання метелики.

У готових заготовок яєць обрізаємо зайве.

Даємо охолонути, та розфарбовуємо в різні кольори харчовими барвниками. І тут же присипаємо великодніми присипками. Залишаємо висихати.

Далі беремося за метелика, давши волю власній фантазії.

Робити ці творчі шедеври можна разом з дітьми. Їм це дуже сподобається!

Людмила Лебідь спеціально для Обід з нічого