Главная → Панна котта —- це вершкове

Панна котта —- це вершкове


Панна Котта — це вершкове желе з ваніліном. Дуже смачний десерт, який до того ж швидко і легко готується. Виглядає незрівнянно, і радує око і небо.

Панна котта — Прекрасний десерт до кави. Щоб пити цей чудовий напій частіше, нам знадобиться rowenta кавоварка, яка значно спрощує процес його приготування.

Інгредієнти десерту панна котта:

1) Вершки — 100 мл.
2) Цукровий пісок — 30 грам.
3) Желатин — 15 грам.
4) Вода — 125 мл.
5) Малинове варення — для прикраси.
6) Мак — для прикраси.
7) Шоколад — 20 грам.
Панна котта - це вершкове
Ванілін — 2 пакетики.

Рецепт:

Спочатку приготуємо желатин. Для цього підігрійте 75 грам води і охолодіть до 60 градусів. Починайте потихеньку засинати желатин в воду і добре заважайте.
Коли висипаючи весь пакетик желатину, заважати не переставайте ще п'ять хвилин. Желатин повинен повністю розчинитися в гарячій воді і потім набрякнути.

Візьміть маленьку каструлю або миску середніх розмірів, яку можна поставити на вогонь. Вилийте в неї вершки. Вершки можуть бути будь-які, навіть 10% підійдуть. Але краще взяти ті, які жирніше, від 33%. Включіть тихий вогонь.

Тепер додайте цукор до вершків і добре перемішайте. Цукровий пісок повинен повністю розчинитися у вершках. Намагайтеся постійно заважати, щоб цукор не прилип або не пригоріла.

Тепер засипте ванілін в каструлю і долийте 50 мл води. У цей час желатин вже набубнявіє. Маленькою цівкою залийте його в каструлю. Тільки не кип'ятіть. Добре перемішайте і вимкніть вогонь.

Дайте масі трохи охолонути і залийте у форму. Я використовувала форму для льоду. Можна брати будь формочки від цукерок маленького розміру або спеціальні форми.

Коли повністю залили форму, покладіть її в холодильник на кілька годин. Панна Котта маленького розміру застигне дуже швидко.

Коли желе застигне, дістаньте його з холодильника. Для того щоб воно легше відокремилося з форми, опустіть її дно у гарячу воду. Тільки на кілька секунд, щоб желе повністю не розтануло. Кубики із желе викладіть на тарілку.

Тепер приступимо до прикраси. Будемо змащувати малиновим варенням через один кубик. Ті кубики, які залишаться чистими, треба посипати маком.

Ще для прикраси можна зробити шоколадні палички. Робляться вони дуже просто. Треба взяти чорний шоколад і розтопити його на водяній бані. Або в пакетик покласти шоколад і опустити в гарячу воду. Потім зробіть в пакетику маленький отвір і просто видавлюйте шоколад.

Можна робити не тільки палички, але і фігури. Видавлювати шоколад краще на папір для випікання, а потім покласти на кілька хвилин у морозилку. Вставте палички в ті кубики, на яких насипаний мак.

Панна Котта готова!

Євгенія Хоновец спеціально для Обід з нічого