Главная → Шербет —- дивовижний

Шербет —- дивовижний


Шербет - дивовижний
Шербет — дивний напій: одночасно солодкий і освіжаючий, задовольняє спрагу. Існує безліч рецептів шербету, і чим стає жаркіше, тим частіше я їх згадую.

Для приготування шербету підійдуть не тільки фрукти й прянощі, куплені в магазині, але й ті, які ростуть у вас в саду або на підвіконні. Милуючись на те, як цвіте моя примула, я роздивляюся її пелюстки з гастрономічним інтересом. З пелюсток червоних троянд, приміром, готують рожевий шербет.

Для приготування однієї порції рожевого шербету нам потрібно 150 г води, 20 г харчового льоду, 30 г цукру, трохи лимонної кислоти і 20 г пелюсток троянд. Заллємо пелюстки гарячою кип'яченою водою, додамо лимонну кислоту і залишимо на 10 годин, щоб вони настоялися. Процідити, додати цукор і лід.

М'ятний шербет робиться так: на 150 г води беремо 50 г харчового льоду, 20 г свіжого листя м'яти, 50 г цукру. Листя м'яти подрібнюємо, заливаємо гарячою кип'яченою водою, наполягаємо. Потім проціджуємо настій, додаємо цукор і лід.

Шербет з кмину готується приблизно так само; насіння кмину і кардамону подрібнюємо, заливаємо гарячою водою, наполягаємо, проціджуємо, додаємо цукор і лід. Аналогічно готується чудовий шербет з шафрану — Туди можна додати насіння м'яти або базиліка.

Але мій найулюбленіший — лимонний шербет! На 120 г води беремо чверть лимона, 50 г цукру, 0.1 г шафрану, насіння коріандру, 50 г цукру і 50 г харчового льоду. Цедру з лимона зніміть, дрібно шаткуємо, заливаємо гарячою водою, наполягаємо разом з насінням коріандру 4:00. З лимона вичавлюємо сік. Проціджуємо настій, додаємо цукор, лимонний сік і харчовий лід. Для того, щоб колір був яскравим, можна змішати лимонний шерьет з шафрановим.