Главная → Айран —- чудовий кисломолочний

Айран —- чудовий кисломолочний


Айран - чудовий кисломолочний
Айран — чудовий кисломолочний напій, знайомий всім любителям східної кухні. Він зустрічається у народів Кавказу, Середньої Азії та на Балканах. Розрізняється рівнем жирності і густотою; густий айран вважається як би "концентрованим", і перед вживанням його розводять водою.

Приготувати айран в домашніх умовах дуже просто. Для цього знадобиться кисле молоко, мінеральна вода і сіль. Кип'ячене молоко заквашується за допомогою ложки сметани; так ми отримуємо катик, який від традиційного кефіру відрізняться більшою жирністю. Якщо катик процідити, позбавитися від зайвої води, то отримаємо сюзьме — дуже смачний, густий кисломолочний продукт, щось середнє між сметаною і сиром.

Але якщо все це для вас занадто складно, візьмемо звичайний кефір. Вода для приготування домашнього айрану також може бути різною: мінеральної столової, кип'яченою, джерельною — важливо тільки, щоб вона була холодною. Збиваємо кисле молоко і холодну воду (розводити кисле молоко водою потрібно приблизно на третину — 2/3 кефіру + 1/3 води) за допомогою міксера, додаємо сіль. Всі — айран готовий.

Тепер можна додати в нього свіжу або сушену м'яту, дрібно нарізану кріп або базилік — що ваша душа забажає, а можна нічого не додавати. Айран можна вживати і просто як напій, і як основу для кисломолочних супів; важливо тільки пам'ятати, що він — нестійкий, і його треба весь час тримати на льоду, збовтувати та й взагалі бажано використовувати втечение доби.

Навіщо ж стільки метушні, запитаєте ви? Все дуже просто — айран втамовує спрагу краще простого кефіру чи інших кисломолочних продуктів, володіючи при цьому аналогічними цілющими властивостями. Також можливий варіант схуднути на Айраном, і тому він любимо прекрасною половиною людства. Ну а сильна половина людства цінує айран за його здатність знімати похмільний синдром — бажання купити міцний віскі не покидає чоловіків у будь-який час року, а перенести наслідки прийому алкоголю з айраном набагато легше.

Як і інші кисломолочні продукти, айран благотворно впливає на мікрофлору кишечника, легко засвоюється і допомагає зміцнити нервову систему. Що стосується схуднення на Айраном, то воно має досить багато прихильників. Можна влаштовувати розвантажувальні дні на Айраном або вводити його в раціон дієт замість кефіру; високий вміст білка робить його прекрасним продуктом, придатним для тих, що худнуть.