Главная → Це печиво просто тане

Це печиво просто тане


Це печиво просто тане в роті, і його ніжність ні з чим не порівнянна! А для його приготування нам потрібно всього нічого: 200 грамів мигдалю, 150 грамів цукрової пудри і два білки. Ні молока, ні муки, ні масла — один воздух!

З названого числа продуктів виходить близько двадцяти штук мигдалевих печеньок. Вони настільки ж солодкі, як вироби з шоколаду, і так само спокусливі. Єдина складність — подрібнити мигдаль досить дрібно (спочатку не забувши його обсмажити на сковорідці без масла), змолоти, що називається, в муку.

Акуратно у мисочці перемішуємо мелений мигдаль з цукровою пудрою в зазначеній пропорції. В іншій мисці збиваємо білки в пишну піну. Змішуємо мигдально-цукрову борошно з білками, ставимо в холодильник на півгодини.

Потім застеляємо деко пекарської папером, ложкою або змоченими в холодній воді руками формуємо кульки, викладаємо на деко. Поруч класти не треба — мигдальні печива піднімуться. Ставимо в духовку, яка повинна бути розігріта до 160 градусів, печемо близько п'ятнадцяти хвилин.

Це печиво просто тане