Главная → Такі модні, і в теж

Такі модні, і в теж

Такі модні, і в теж час екзотичні суші і роли … Їх цілком можна приготувати вдома. Нехай вас не лякають такі незнайомі слова — листя норі, васабі, макісу, урамакі, чука …

Що ж знадобиться для приготування самих звичайних ролів:

— макісу і харчова плівка

— листя норі

— сіль

— рисовий оцет

— цукор

— рис

— риба

— огірок, можна болгарський перець

Такі модні, і в теж

— соєвий соус і, звичайно, палички.

Спочатку потрібно зварити правильно зварити рис. Можна, звичайно, купити спеціальний рис для суші, такий як Sen Soy Premium або Sushi Rice Blue Dragon. Але це зовсім не обов'язково, підійде і звичайний круглозерністий краснодарський рис.

Стакан рису кілька разів промиваємо водою, потім заливаємо киплячою водою (1 частина рису, 1,5 частини окропу). Доводимо до кипіння, варимо протягом 15 хвилин, потім плиту вимикаємо, а рис залишаємо на конфорці ще на 15 хвилин. Увага — рис варити при щільно закритій кришці! Потім в рис обов'язково потрібно додати рисовий оцет, змішаний з сіллю і цукром в наступних пропорціях: 3 столові ложки рисового оцту, одна столова ложка цукрового піску і половина чайної ложки солі.

Макісу обов'язково обертаємо харчовою плівкою. Макісу — це спеціальна рогожа для згортання ролів.

На макісу кладемо лист норі. На нього шар рису, на рис — начинку. Якщо ви робите роли перший раз, то цілком підійде наступний варіант — смужки слабосоленої сьомги або форелі, огірка або болгарського перцю. Згортаємо рол за допомогою макісу. Як це робити? Найкраще подивитися відео, яке можна знайти в інтернеті.

Потім розрізаємо рол на декілька частин, викладаємо на квадратне блюдо. Тобто можна з соєвим соусом або васабі. Васабі — це японський хрін, можна купити в звичайному супермаркеті. І не забудьте про палички.

А наступного разу можна приготувати роли рисом назовні. Для цього на лист норі викладемо рис, на нього ікру летючої риби. Вона буває різних кольорів — помаранчева, червона, зелена. Якщо купити її не вдалося, то цілком підійде звичайна ікра. Потім лист акуратно перевертаємо, на нього — огірок і авокадо, нарізані тонкими смужками, сьомгу або креветки. Потім згортаємо, розрізаємо на шість частин.

Роли з омлетом:

В якості начинки можна використовувати і рибний омлет. 3 яйця, збиваємо з 3 столовими ложками соєвого соусу, додаємо 20 гр. сухого рибного бульйону, ложку цукру. Випікаємо, як звичайний млинець. Розрізаємо на смужки.

На лист норі — рис, на нього смужки приготованого омлету, рибу, огірок, авокадо. Згортаємо в рол квадратної форми.