Главная → Чесно кажучи, я його

Чесно кажучи, я його


Чесно кажучи, я його зовсім не люблю варити: звичайне варення з білої черешні не гірше, і до того ж володіє прекрасним бурштиновим кольором, а ось у цього "парадного" варення колір через горіхів змінюється на темно-бурштиновий. Цього можна уникнути, якщо очистити ядерця горіхів від шкірки, але, по-перше, колір все одно не буде ідеальним, а, по-друге, на такі подвиги мене ніколи не вистачало.

Однак мій чоловік з усіх видів варення визнає тільки дві: малинове і це, і мені доводиться, згнітивши серце і скриплячи зубами, мучитися заради заповітної баночки. Великих обсягів я не пересилює. Варю потроху: беру кілограм білої черешні, кілограм цукру, 50 грамів ядерець волоських горіхів — і вперед.

Чесно кажучи, я його

Отже, для початку треба помити білу черешню і витягти з неї кісточки. Вже на цьому етапі я починаю шипіти і ругаццо, тому що вся перемащуємо липким солодким соком, а руки і нігті набувають характерний коричневий відтінок.

Потім нарізаємо ядерця горіхів на шматочки розміром з витягнуті кісточки, і вставляємо їх замість цих самих кісточок.

Далі — можна варити наші фаршировані черешіни в сиропі, а можна засипати цукром і залишити на 2-3 години.

Потім додаємо трохи води (1 \ 3 склянки на кілограм черешні) і ставимо варити на крихітний вогонь і на розсікач. Грубо заважати варення можна; тільки струшувати. Коли закипить, собераем піну, прибираємо з газу. Після остигання знову ставимо варити, знову доводимо до кипіння, знімаємо піну, вимикаємо газ і даємо охолонути.

Готові ягідки — прозорі, а сироп тягучий. акуратно укладаємо ягідки в банку, заливаємо сиропом.

І для готування, та для прибирання — для всіх домашніх справ потрібно знати сприятливі дні. Місяць править нашими жіночими життями; тому треба з нею рахуватися. Заздалегідь дізнайтеся сприятливі дні в серпні за місячним календарем, щоб ваші соління й варення вийшли смачними і простояли до зими.