Главная → Для кожної жінки

Для кожної жінки


Для кожної жінки, незалежно від її статусу, віку і сімейного стану важливо бути привабливою і ловити на собі чоловічі погляди. Але для цього потрібно обов'язково мати сильні здорові волосся. На стан волосся в значній мірі впливає повсякденний раціон харчування, в який обов'язково повинні бути включені різноманітні продукти, що містять корисні речовини і вітаміни.

Для того щоб волосся швидко росли, не сіклися і завжди були красивими, харчування має бути добре збалансованим. Практично всі проблеми з волоссям можна вирішити, змінивши набір щодня споживаних продуктів. Наприклад, крихкі та жирне волосся свідчать про те, що харчування містить багато гострих страв. Щоб позбавитися від цієї проблеми і надати волоссю здоровий блиск, слід скоротити в раціоні кількість гострих спецій і збільшити обсяг споживаного білка. Повноцінне харчування містить близько 75 мг білка на один кілограм ваги людини. Це означає, що в раціоні повинні бути присутніми такі продукти як м'ясо, сири, риба, птиця, гриби. Проте надмірно вживати білкові продукти не рекомендується. Це робить негативний вплив на жовчний міхур, призводить до підвищення рівня холестерину в крові, а відповідно — служить загрозою тромбозу.

Для кожної жінки

Сухе волосся стануть сильними і блискучими, якщо вживати в їжу більше тваринних і рослинних жирів, дефіцит яких добре заповнюється за допомогою страв містять рибу і горіхи.

Вітаміни групи В відповідають за ріст волосся. Ви мрієте про красиві зачіски на довге волосся? Тоді щодня включайте в раціон хоча б один з перерахованих видів продуктів: горіхи, морква, яйця, капуста.

Важливу роль відіграє фолієва кислота. Вона допомагає організму виробляти нові клітини і міститься в першу чергу в листових овочах і травах, а також у вівсяній і гречаній каші і макаронних виробах. Фолієва кислота особливо необхідна для вагітних жінок для гармонійного розвитку плоду.

Зберігати здоров'я волосся допомагають вітаміни А і Е. Достатня кількість вітаміну А можна отримати вживаючи в їжу різноманітні морепродукти (раки, креветки, мідії т. д.), вершкове масло і молоко. Вітамін Е можна отримувати з будь-яких рослинних масел. Запаси не менш потрібного вітаміну С необхідно поповнювати, з'їдаючи щодня мінімум півкілограма фруктів. До речі, завдяки такому харчуванню, ваше обличчя завжди буде сяяти здоров'ям. Макіяж смокі айс і будь-який інший буде лягати легко і рівно.

На сьогоднішній день стало популярним переходити на вегетаріанське харчування. Однак м'ясо для людини є одним з найважливіших продуктів, тому відмовляючись від нього потрібно добре продумати, чим будуть замінені його корисні компоненти. Інакше недолік деяких речовин призведе до виснаження організму, що в першу чергу відіб'ється на стані волосся.