Главная → Японська кухня твердо

Японська кухня твердо


Японська кухня твердо вкоренилася на теренах Росії. І, звичайно ж, улюбленим блюдом цієї кухні є суші. Апетитні, що тануть в роті шматочки з рису з ніжною начинкою з фруктів, овочів, риби, сиру і т.д. Суші — це не тільки дуже смачно, але ще і дуже зручно. Якщо ви не хочете виходити в кафе, ресторан, бар, ви можете замовити суші на будинок по телефону або Інтернету.

Основним видом даного блюда є роли з лососем (сімейство лососевих). Ця риба має довгасте тіло і вузьку морду, витягнуту вперед. Тіло лосося покриває дрібна срібляста луска (спина блакитно-сіра). Стандартні розміри представника лососевих: 50-150 см. в довжину, і вагою від 5 до 30 кг.

Лосось також називають сьомгою (мігруюча риба). Перші три роки після народження представники цієї риби живуть у прісній воді, у зв'язку з чим зараховуються до прісноводним видам риб. Основні поставки лосося приходять до нас зі Скандинавії і Канади.

Лосось став практично найпопулярнішою рибою, використовуваної в готуванні. Проте варто сказати, що ще в роки Середньовіччя ця риба мала популярність на шотландських, європейських, і австралійських землях. Влітку люди готували лосось на печі і в багатті, а в зиму запасалися копченим варіантом лосося. Щоб покуштувати справжній смак цієї риби, вам доведеться викласти чималу суму, тому купити "дикий лосось" можна виключно з лютого місяця по серпень. Тоді як лосось, вирощений на фермі, хоч і має відмінний від "дикого" смак, є у продажу круглий рік.

Японська кухня твердо

Якщо ви вирішили приготувати роли з лососем самостійно, прочитайте поради, які допоможуть вам при виборі цієї риби:

— Вибирати потрібно саму товсту частину тушки, тому хвіст буде сухим і жорстким;

— Придивіться до кольору. Він повинен бути рожево-помаранчевим;

— Підніміть шматок, він не повинен вислизати з рук;

— Лосось практично не має запаху;

— Вибираючи стейки, перевірте, чи не була риба переморожено (м'ясо повинно бути м'яким і щільним, не мати плям і води).

Це основні вимоги, що пред'являються при виборі риби виду лососевих. Також не забудьте, що зберігати рибу потрібно виключно в холодильнику, загорнену в "дихаючий" матеріал.