Главная → Якщо наше здоров'-я похитнулося

Якщо наше здоров'-я похитнулося


Якщо наше здоров'я похитнулося, потрібно використовувати всі варіанти для того, щоб повернути його до звичного рівноваги. Тому ми коректуємо наше меню, щоб допомогти організму; та хліб може стати одним із найактивніших помічників.

Хліб при атеросклерозі — рекомендується вибирати хліб з висівками, ячної або вівсяним борошном, добавками сої та морської капусти. Ці добавки знижують рівень холестерину і цукру в крові, а хліб з соєю володіє ще і сечогінною дією.

Хліб при схильності до запорів — це повинен бути хліб з висівками, гречаним просунув, ячної крупою. Такий хліб треба їсти злегка підсушеним або навіть черствим. Хліб з кмином містить ефірні масла, які надають протівоспазмалітіческое дію, і до того ж кмин — це прекрасне засіб від запалення. Здоров'я і краса жінки багато в чому залежать від її правил харчування і раціону, і, щоб зберегти їх, потрібні природні протизапальні засоби — лікарські рослини і їх олії.

Хліб при гіпертонії — гіпертонікам потрібен хліб без солі, соєвий хліб; в сої містяться речовини, які сприяють розширенню судин.

Хліб при захворюваннях нирок і печінки — також повинен бути без солі; натрій, який міститься в солі, зв'язує воду і утрудняє її виведення з організму, що може призвести до набряків. У цьому випадку рекомендується висівковий хліб, хліб з вівсяного борошна. У вівсяній муці містяться білки, які перешкоджають накопиченню жиру в печінці.

Хліб при цукровому діабеті — у цьому випадку рекомендується пшенично-житній хліб з висівками, з ячної крупою, а також спеціальний житній "Діабетичний". Вживання цих сортів хліба знижує вміст цукру в крові.

Хліб при дефіциті йоду — в цьому випадку потрібен хліб з додаванням порошку ламінарії; йод з морської капусти дуже добре засвоюється.