Главная → Всі ми намагаємося зустріти

Всі ми намагаємося зустріти


Всі ми намагаємося зустріти Новий рік так, щоб догодити його "тотемного тварині" — головному символу року за Східним гороскопом. Наступаючий 2013 рік — рік Змії; астрологи рекомендують, щоб у новорічну ніч у будинку неодмінно було зображення тварини-покровителя. Але кулінарки знають, що найкраще догодити символу року можна, ухитрившись приготувати в його честь салат, закуску і навіть торт.

Рік Змії в цьому відношенні — найпростіший, в тому сенсі, що дуже багато новорічних салатів і закусок можна "укласти" в зміїний шаблон. Навіть звичайна нарізка з копченої ковбаси може вдало повторити зміїні зигзаги; а якщо на перший гурток покласти оченята із зеленого горошку і роздвоєність язичок із зеленої цибулі — схожість буде майже повним. Якщо викладати витончені змієподібні зигзаги складно — досить укласти салат у вигляді розімкнутого кільця, сформувати голову і кінчик хвоста. Відповідні рецепти можна знайти, гортаючи кулінарний блог. Сьогодні в кулінарних блогах можна знайти рецепти і для повсякденних, і для святкових обідів, і, звичайно ж, для новорічного столу.

Крім того, в "зміїному" вигляді можна подати практично будь-яку традиційну закуску або салат; особливо гарні в цьому сенсі листкові салати, типу "Мімози", "Мельника". Підійде і цей салат.В якості луски можна використовувати: зелений горошок і кукурудзу (ними можна викласти самі хитромудрі узори), нарізані кружечками корнішони, нарізані кільцями оливки, морквяні "зірки". На голову змії-повелительці року можна покласти корону з редису.

Але салатами можливості кулінарного декору в рік Змії не вичерпуються! З довгих французьких батонів, розрізаних уздовж навпіл, можна приготувати чудову змію, прикрасивши її за смаком — паштетом, помідорами, корнішонами, оливками, редисом.

Крім того, у нас є блюдо, яке має спочатку "зміїну" форму — це печінковий паштет! Досить оформити його верх "лускою" з горошку або нарізаних огірочків, можна отримати просто чудову змію. Оформляючи паштет на блюді, злегка стиснемо "хвіст" і сформуємо більш велику "голову", зробимо очі і мову і пір'я зеленої цибулі.

Всі ми намагаємося зустріти

Але і любителям солодкого не треба впадати у відчай: як і у випадку з паштетом, деякі кулінарні вироби самі підказують нам напрямок дії: є бісквітний рулет, є холодний торт-рулет "Картопля", а прикрасити їх можна навіть краще, ніж салати і закуски: адже зараз в будь-якому магазині можна купити яскраві, блискучі кулінарні посипання, які зроблять нашу солодку змію самої новорічної і прекрасною!