Главная → Я, чесно кажучи, неабияк

Я, чесно кажучи, неабияк


Я, чесно кажучи, неабияк лінива, і чистити рибу для мене — справжня мука, катування, незрівняне ні з якими "іспанськими чобітьми" і "залізними дівами". Тому морозиво філе морського окуня, що продається в найближчому маркеті, визнала просто даром божим. Рибка, пряні трави — в цьому рецепті є щось середземноморське, літнє, і тому вельми привабливе.

Крім того, діти теж охоче їдять філе, тому що воно позбавлене кісточок. Звичайну рибу їх є не змусиш! Відразу капризи, копання в тарілці.

Нам, ледачим господиням, доводиться тільки мріяти про професійному обладнанні для кухні. А між тим жителям України доступно професійне харчове, кухонне, теплове обладнання від Bertos. Подробиці можна дізнатися на сайті www.bertos.com.ua. З таким обладнанням не тільки філе окуня, але і будь-які делікатеси вам будуть по плечу.

А нам з вами для нашої середземноморської закуски знадобиться рибне філе, сіль, мелений чорний перець, борошно, два-три аркуші круглого лаваша, рослинне масло і пряні трави — майоран, базилік, кріп.

Розморозимо філе, натремо його сіллю, перцем і сушеним майораном.

Ретельно обваляємо кожен шматочок у борошні.

Обсмажимо філе з обох сторін на розігрітій рослинній олії.

Я, чесно кажучи, неабияк

Наші шматочки риби повинні покритися апетитною хрусткою скоринкою.

Застелити тарілку листами лаваша. Будемо викладати на них наше філе по мірі готовності.

Вимиємо й обсушимо базилік і кріп.

Перекладемо філе листям базиліка і гілочками кропу.