Главная → У кожного народу є

У кожного народу є

У кожного народу є свої традиції чаювання, смакова палітра чаю захоплює мільйони людей по всьому світу. І все-таки головним достоїнством чаю залишається не його чудовий смак, а цілющі властивості. Ще вчені давнини налічували 24 лікувальних ефектів чаю, але в кожному сорті напою ці властивості свої. І першим серед десяти продуктів, які сприяють довголіттю і здоров'ю, визнаний зелений чай.

Цей сорт чаю піддається мінімальній обробці, тому зелений чай зберігає більшість корисних мінералів, вітамінів і біоактивних речовин, які роблять позитивний вплив на всі органи і системи людини, так що користь зеленого чаю очевидна.

Зелений чай зміцнює імунітет, знімає спазми судин головного мозку, покращує сон, підвищує сексуальну енергію, допомагає боротися з надмірною вагою, активує роботу серця, покращує сприйнятливість нервової системи, збільшує швидкість реакції, очищає кров від шлаків.

Користь чаю, як і його смак, залежать не тільки від сорту, але й від правильного процесу заварювання. Для правильної заварки зеленого чаю рекомендується джерельна вода з малою кількістю мінеральних солей. Попередньо посуд для заварки треба обполоснути окропом. Кількість заварки визначається індивідуально: у середньому — одна чайна ложка зеленого чаю на склянку води.

Для заварки береться окріп, остиглий до температури 80 градусів. Перший раз зелений чай настоюється близько двох хвилин; його повністю зливають в заварювальний чайник, звідки розливають по чашках. При наступних заварка час поступово збільшується на 20 секунд. В залежності від Сотра зелений чай може витримати від трьох до п'яти заварок.

У кожного народу є

Пити чай потрібно з фаянсових або фарфорових чашок протягом 15 хвилин після заварювання. Заварювати чай потрібно в фарфоровому або скляному посуді.