Главная → Авокадо —- екзотичний

Авокадо —- екзотичний


Авокадо — екзотичний фрукт, який останнім часом завойовує високі позиції на кухні багатьох господинь. Це неймовірно корисний плід, використовуваний в приготуванні багатьох салатів, перших страв і десертів.

Однак чудовий смак готового блюда залежить від якості придбаного фрукта. Ось декілька порад з вибору авокадо; а якщо вас цікавить, як вчитися все робити самостійно — читайте тут.

Плід авокадо повинен бути повністю стиглим. Якісний фрукт має м'яку солодку м'якоть зі злегка маслянистої структурою. Якщо ж авокадо не дозрів, він матиме гіркий неприємний присмак і жорстку м'якоть.

Про стиглості авокадо можна судити по легкому постукування кісточки при струшуванні плода. Перевірити на стиглість фрукт можна, злегка натиснувши пальцем на шкірку. Вона повинна бути пружною і повертатися на місце після такого натискання. Незрілий плід має тверду шкірку, пальцями натиснути на неї не вийде. Якщо після легкого натиску пальцями на поверхні утворилася вм'ятина, а плід не розрівняти, фрукт занадто перезріло. Всередині він може виявитися гнилим. Тому від такої покупки варто відмовитися.

В залежності від сорту авокадо може мати різну за кольором шкірку. Найчастіше зустрічаються сорти з твердою зеленою шкіркою. Вони використовуються для приготування суші, салатів. Авокадо з коричневою шкіркою використовують у кулінарії для приготування супів, коктейлів. Деякі сорти можуть мати великі чи дрібні пухирці. Набувати варто авокадо з більш товстою шкіркою. Це значно полегшує очищення фрукта. А ось авокадо з тонкою шкіркою досить важко очищати, тому що разом з непридатним верхнім шаром видаляється більшість корисної м'якоті. Крім того, у таких фруктів дуже велика кісточка.

При виборі авокадо варто звернути увагу на його зовнішній вигляд. Шкірочка повинна бути цілою, не мати тріщин або деформацій. Якщо на поверхні фрукта присутні темні плями, плід, швидше за все, підгнив. Вживати в їжу його небажано.

Авокадо увійшов у наше життя порівняно недавно. Однак за такий короткий термін він встиг завоювати своїх шанувальників. Адже він не тільки має чудовий смак, але ще дуже корисний для здоров'я людини. Варто лише навчитися вибирати якісний фрукт, який порадує неповторним смаком. В якості чергового рецепту: Паштет з авокадо!

Авокадо - екзотичний