Главная → Іноді зовсім немає бажання

Іноді зовсім немає бажання


Іноді зовсім немає бажання втрачати багато часу на приготування сніданку, а порадувати своїх близьких все ж хочеться. Та до того ж якщо в холодильнику ще й убогий набір продуктів. Як впоратися з цим завданням?

Приготувати яблучні пампушки з корицею, або яблука в клярі. Необхідні продукти завжди знайдуться в будь-якому будинку, а самі доступні яблука цілий рік лежать на прилавках магазинів. Це справжній сніданок "з нічого". І якщо нам, досвідченим, але ледачим господаркам, чоловіки не завжди довіряють приготувати м'ясо для шашлику (Хоч ми в цьому тонкому питанні розбираємося нітрохи не гірше), то з приводу яблучних пампушок ні в кого ні сумнівів, ні питань не виникне!

Яблучні пампушки не містять багато борошна, вони малокалорійні, тому не нашкодять фігурі.

Необхідні продукти:

Вихід: 15-18 шт.
Яйце — 1 шт.
Цукор — 1-2 ст. лож.
Цукор ванільний — 1 пак.
Молоко — 150-200 мл
Борошно — 3-4 стіл. лож.
Кориця -? ч. лож.
Розпушувач-? ч. лож.
Яблука — 3-4 шт.
Цукрова пудра
Вершкове або рослинне масло для смаження

Як приготувати яблучні пампушки з корицею:

1. Поєднати в мисці яйце з цукром, корицею, ванільним цукром. Додати розпушувач. Кількість цукру і кориці можна за бажанням збільшити (для любителів солодкого).

Іноді зовсім немає бажання

2. Всі інгредієнти перемішати. Влити молоко і знову перемішати.

3. Всипати в молочно-яєчну суміш просіяне борошно. Її кількість може варіювати залежно від якості борошна. Тісто — кляр повинен нагадувати за своєю консистенцією сметану (магазинну).

4. Заважати вміст до однорідної маси, щоб не було грудок. Для полегшення процесу можна використовувати міксер.

5. Для яблучних пампушок з корицею краще взяти кисло — солодкі сорти яблук. Помити їх і нарізати кружечками. Очистити серцевину.

6. По черзі яблучні заготовки пропустити через тісто-кляр, обволікаючи їх з усіх боків.

7. Смажити на розжареній сковороді з додаванням невеликої кількості вершкового або рослинного масла.

8. Коли одна сторона яблучних пампушок підрум'яниться, перевернути на іншу сторону. Щоб прибрати надлишки масла, бажано готові пампушки покласти на паперовий рушник.

9. Посипати готові яблучні пампушки з корицею цукровою пудрою і відразу подати. Коли охолонуть, вони не втратять своїх смакових якостей.

Яблучні пампушки з корицею, яблука в клярі