Главная → Людина їсть все: всі

Людина їсть все: всі


Людина їсть все: все що літає (крім літаків) і все що плаває (крім підводних човнів). І вже, звичайно, стародавні навички збирачів плодів, корінців і листя до цих пір живі в нашій крові — ми їмо практично все, що росте. У картоплі отруйні плоди, зате їстівні бульби; у деяких рослин у вхід йде все — від корінця до тичинки квітки. І деякі квіти, якими ми звикли прикрашати свої клумби, газони та підвіконня, цілком собі їстівні.

Звичайно, в першу чергу приходить на пам'ять "цариця квітів" — прекрасна троянда! Варення з пелюсток троянд — Найніжніше східне ласощі, що володіє багатьма цілющими властивостями. Так що запасемося рожевими пелюстками, закупивши квіти оптом опт і приступимо до варінні!

Якщо ви зібрали троянди в своєму саду, то мити пелюстки не треба — зріжемо їх з бутонів, обрізаючи щільні білі околоплодники. Якщо пелюстки покупні, їх треба промити і обсушити.

З одного кілограма цукру і двох склянок приготуємо сироп, і коли він загусне, додамо половинку чайної ложки лимонної кислоти, попередньо розчиненої у чайній ложці води.

Беремо 250 грамів пелюсток чайної троянди, розтираємо з 200 грамами цукру, потім опускаємо їх в гарячий сироп і варимо до готовності. Наше рожеве варення збереже аромат квітучого саду на всю зиму.

Інший їстівний квітка — хризантема. Квіти хризантеми можна сушити цілком, або попередньо розділивши на пелюстки, і додавати прямо до чайній заварці. Такий чай з хризантеми помогвет при профілактиці ГРВІ, і його можна пити цілу добу без всяких обмежень.

Після лікування антибіотиками рекомендується настій з пелюсток хризантеми. Щоб його приготувати, візьмемо дві чайні ложки подрібнених пелюсток хризантеми білого і жовтого кольору, два листа чорної смородини, заллємо склянкою окропу, залишимо настоюватися на годину. Потім процідимо і вип'ємо протягом дня.

Людина їсть все: всі