Главная → Ну звичайно, домашнє

Ну звичайно, домашнє


Ну звичайно, домашнє
Ну звичайно, домашнє завжди краще покупного — особливо, якщо ви не любите всі ці ароматизатори, консерванти та інше "ідентичне натуральному". Так що сьогодні ми будемо готувати справжні домашні цукерки, абсолютно натуральні і дуже корисні.

Такі чудові цукерки можна приготувати не тільки для маленьких ласунів на дитяче свято; цей чаруючий десерт буде чудово виглядати на столі, накритому для романтичної вечері (їх можна, наприклад, приготувати на день святого Валентина). Готуються цукерочки з винограду досить швидко, і продуктів для їх приготування потрібно не так багато.

Нам знадобиться велика гроно винограду без кісточок, 200 грамів молочного шоколаду, 150 грамів волоських горіхів. Нічого зайвого, все смачне і корисне. Шоколад — незамінне джерело гормону радості — серотоніну, волоські горіхи містять масу корисних мікроелементів, а корисні властивості винограду відомі людству не перше тисячоліття.

Виноград ретельно моєму, ягоди обсушуємо. Шоколад розламуємо на шматки, розтоплюємо на водяній бані. Ядра волоських горіхів рубаємо в крихту, змішуємо з розтопленим шоколадом. Кожну ягідку, відокремлену від кисті, насаживаем на дерев'яні шпажки, мачає в шоколад з горіхами, за допомогою виделки рівномірно розподіляючи горіхову крихту по її поверхні.

Встромляємо шпажки (зубочистки) в підходящу "підставку" — напрмер, в крупне тверде яблуко — дуже акуратно, щоб цукерки не торкалися одне одного. Як тільки шоколад затвердіє, цукерки готові.