Главная → Всім відомо, що сіль

Всім відомо, що сіль


Всім відомо, що сіль
Всім відомо, що сіль — біла отрута. Споживання цього продукту у великих кількостях провокує розвиток різних захворювань; проте багатьом людям все ж важко відмовити собі в задоволенні досолити готову їжу. Спеціально для любителів солоненького французькі вчені знайшли вихід зі сформованої ситуації.

Дослідники запропонували в їжу замість солі додавати ароматизатори з солоним присмаком. На думку вчених, вони повинні нагадувати смак солі, проте не містити її. Застосовуючи такий спосіб, вдасться «обдурити» мозок. Тим самим споживання солі знизиться приблизно на 25%. Вчені сподіваються, що з введенням нововведення споживання солі зупиниться на рівні норми.

Проте вчені не поспішили запевнити, що дані ароматизатори будуть безпечні для здоров'я населення. Поки дослідники продовжують роботу над вивченням даного питання, читаємо нові рецепти на сайті a-kompot.ru і сподіваємося на краще.

Проблемв в тому, що наш організм регулює вміст солі і кальцію з використанням одного і того ж механізму. Виходить, що якщо ми споживаємо багато солі, наш організм починає інтенсивно від неї позбавлятися, виводячи через нирки з сечею, а разом з нею "витікає" і життєво необхідний кальцій.

Результати цих процесів — камені в сечовивідних шляхах, остеопороз, підвищення кров'яного тиску, хвороби серця і нирок, рак шлунка, захворювання очей. Словом, любителям присолювати свої страви є про що задуматися.

Фізіологічної щоденною нормою медики вважають п'ять грамів солі.