Главная → При настанні осені

При настанні осені


При настанні осені ми зазвичай спохвачуються: а як там наш імунітет? Влітку все було ніколи, але перші дощі та заморозки приносять з собою і перші застуди, а це означає, що терміново потрібно займатися підвищенням імунітету, інакше проблем не оберешся. Що нам в цьому може допомогти? Звичайно ж, "золоте" варення з обліпихи з шипшиною!

Адже як буває: тільки зібралися піти на прогулянку з дитиною, або в магазин з чоловіком — купити домашній кінотеатр, або з подружкою в кафе посидіти, як раптом непрошений нежить, кашель і температура порушують всі плани … Не будемо вболівати цієї осені, ні за що !

Плоди шипшини чудово стимулюють опірність організму будь-яким інфекціям, шкідливим впливам зовнішнього середовища, будь-яких несприятливих факторів; вони посилюють регенерацію тканин і зміцнюють стінки судин.

Обліпиха — чудесна ягода з численними лікувальними властивостями, справжня "чемпіонка", королева народної медицини. Тому варення з шипшини та обліпихи — ліки, подароване самою природою, яке, на відміну від багатьох ліків, володіє чудовим смаком. Його можна подавати до чаю, як десерт, додавати дітям в кашу.

Для приготування варення нам знадобиться півкіло обліпихи, кілограм плодів шипшини, півлітра води, півкіло цукру.

Обліпиху промити. Ягоди шипшини розрізати на половинки, видалити насіння. Приготувати сироп з цукру і води. Ягоди укласти в простерилізованих банки шарами, залити їх киплячим сиропом. Банки закупорена, закрити теплою ковдрою, поки не охолонуть.

При настанні осені