Главная → Чудо-ягода малина здатна

Чудо-ягода малина здатна


Чудо-ягода малина здатна приносити сюрпризи своїм поклоннкам. Так, ми любимо є малину просто так, жменями, ми печемо пироги з малиною, ми варимо варення, але хіба це все, на що вона здатна? Звичайно ж, ні!

Чудо-ягода малина здатна

Модниці роблять маоіновие маски для обличчя, чудово зволожуючі і омолоджуючі шкіру, а любителі міцних напоїв готують чудову малинову настоянку. Хочете знати, як? Не питання!

Приготувати домашню наливку нескладно. Тут головне — терпіння, адже часу буде потрібно багато. Отже, ось список необхідних інгредієнтів для трилітрової банки малиновою наливки:

— малина (два кілограми);
— цукор (вісімсот грам).

Укладіть малину в друшляк (візьміть зрілі ягоди), занурте у воду, дайте воді стекти, очистіть ягідки від плодоніжок і чашолистків. Засипте очищену малину в банку, покладіть цукор, щільно прикрийте марлею.

Приберіть банку для бродіння в тепле місце. Нехай там коштує три-чотири дні. Потім зніміть марлю, встановіть водяний затвор. Затвор потрібно для випуску вуглекислого газу, що утворюється під час бродіння. Витримаєте наливку протягом дванадцяти-двадцяти днів. За цей час бродіння зазвичай припиняється.

Зніміть водяний затвор, профільтруйте наливку з малини, розлийте напій по пляшках і заткніть пробками.