Главная → Незважаючи на величезну

Незважаючи на величезну


Незважаючи на величезний достаток хлібобулочних виробів в магазинах, домашня випічка завжди більш смачна і бажана. Домашній хліб довше зберігається, для його виготовлення використовуються найякісніші інгредієнти. Їсти вироби власного приготування приємно, а особливо приємно отримувати вдячні відгуки близьких. Існує багато рецептів випічки домашнього хліба. Сьогодні я пропоную рецепт з паприкою.

Інгредієнти:

борошно вищого сорту — 10 ст. ложок з верхом плюс 1-2 ст. ложки на підсипаючи, рослинна олія — 2 ст. ложки, молоко — 200 г, вода — 125 г, сіль — 0,5 ч. ложки, цукор — 2 ст. ложки, паприка солодка — 3 ст. ложки, дріжджі сухі — 2 ч. ложки.

Приготування:

Молоко і воду підігріти, розвести в ньому дріжджі, додати сіль і цукор, розмішати. Потім додати борошно й замісити тісто. В кінці замісу додати рослинну олію і ще раз перемішати. Тісто поставити в тепле місце і почекати, поки воно підійде.

Як тільки тісто збільшиться в 2,5-3 рази, ще раз добре його перемішати і розділити на дві частини. В одну частину додати солодку і паприку і вимісити тісто до однорідної маси.

Таким чином ми отримаємо дві частини, одну — світлу і другу — цегляного кольору від паприки.

Світлу частину тіста розкачати в пласт, викладемо на нього помаранчеву частину і обидві частини розкачати разом.

Загорнемо пласт в рулет і викладемо його в змащену олією форму. Почекаємо, поки тісто у формі підійде, і поставимо випікатися в розігріту духовку. Зазвичай при температурі 180 градусів хлебпечется близько півгодини.

Домашній хліб з паприкою

Готовність перевіряємо за допомогою сірника. Звичайно, зараз у багатьох господинь на кухні є хлібопічки, які значно прискорюють процес приготування домашнього хліба (докладніше дивіться тут). Можна навіть купити готові суміші для хлібопічки, щоб не помилитися у виборі інгредієнтів.