Главная → Сьогодні пропоную вам

Сьогодні пропоную вам

Сьогодні пропоную вам приготувати виноградну наливочки — екологічно чисту, без всяких шкідливих добавок і консервантів, вельми корисну для серця і для душі.

А взимку, сидячи за столом, наллєте цю наливочки в красиві чарки (які можна купити в інтернет-магазині посуду за адресою http://posuda-nadom.com.ua/), і порадієте за своє старання, і мені спасибі за рецептик скажете .

Щоб приготувати виноградну наливку, візьміть:

— очищений виноград (два кілограми);
— цукор (сімсот грам);
— вода (двісті п'ятдесят мілілітрів).

Кількість продуктів вказано з розрахунку — трилітрова банка наливки.

Промийте зрілий виноград, дайте воді стекти. Ягоди відберіть гарні, без гнилі. Укладіть очищені ягідки в банку (три літри), додайте воду, цукор, встановіть водяний затвор. Затвор ставлять для випуску вуглекислого газу, він обов'язково утворюється при бродінні.

Водяний затвор робиться таким чином: беремо тугу капронову кришку, проробляємо в ній маленьку дірочку близько до краю, потім вставляємо в дірочку зігнуту соломинку для коктейлів коротким кінцем. Щоб зберегти герметичність, заліплює звичайним дитячим пластелін всі щілини навколо отвору на обох сторонах кришки.

Надягаємо кришку з соломинкою на банку, шийку банки також заліплюють пластиліном по всьому колу, щоб повітря через шийку не проникав. Довгий кінець соломинки, що стирчить з капронової кришки, опускаємо в банку з водою.

Виноградна наливка своїми руками

Тепер приберіть банку в тепле місце, нехай наливка бродить до повного припинення бродіння (зазвичай на це йде тридцять-тридцять п'ять днів).

Потім зніміть водяний затвор, профільтруйте виноградну наливку. Потім напій розлийте по пляшках, закупорьте пробками. Все, домашня наливка з винограду готова! Можна кликати гостей на чарочку.

Сьогодні пропоную вам